آشنایی با پژو ۵۰۸ جدید جی تی لاین

شرکت «خودرو سازی پژو» مدل دیگری از خودروهای خود را رونمایی کرده است. خودرویی که نام آن را «پژو ۵۰۸ جی تی لاین» انتخاب کرده اند. این خودرو ویژگی های منحصر به فردی دارد که توجه خریداران محصولات «پژو» را به خود جلب کرده است. در اینجا قصد داریم ویژگی های هیجان انگیز این خودروی تازه تولید شده ی منحصر به فرد را برای شما برشماریم. شرکت پژو همواره در تلاش بوده است تا محصولات خود را به گونه ای طراحی نماید که علاوه به مشتریان خود در کشورش که فرانسه است کشورهای دیگر اروپا و حتی کشورهای امریکایی و آسیایی نیز به سمت خرید محصولات بازار فرانسه سوق داده شوند.

پژو ۵۰۸ جدید جی‌تی لاین، استایلی جسورانه دارد که به آن ظاهری به‌روز و مدرن می‌بخشد. جلو پنجره این خودرو دارای خطوط عمودی و افقی زیبایی از جنس کروم است که نشان شیر پژو را بر پیشانی دارد. همچنین کاپوت خودرو دارای خطوط افقی است که ظاهری قدرتمند را نمایش می‌دهد. به‌علاوه سپر عقب پژو ۵۰۸ جدید جی تی لاین حسی اصیل به آن می‌دهد.
نشان GT-LINE را می‌توان روی جلوپنجره، بال چپ و پشت خودرو مشاهده نمود که همراه با رینگ‌های آلومینیومی ۱۸ اینچی و اگزوز دوگانه، شمایل بی‌نظیر پژو ۵۰۸ جدید جی تی لاین را تکمیل می‌کنند.
رانندگی خارق‌العاده

هنگامی‌که پشت فرمان پژو ۵۰۸ جدید جی‌تی لاین می‌نشینید، تخصص پژو را در هندلینگ بی‌نظیر خودرو حس خواهید کرد. بدنه، شاسی، سیستم تعلیق، فرمان و تایرها، با موتور توربوی THP با قدرت ۱۶۳ اسب بخار که دارای استاندارد Euro5 است، ترکیب‌شده‌اند و با گیربکس شش سرعته اتوماتیک و شیفتر پشت فرمان، تجربه رانندگی لذت بخشی را به ارمغان می‌آورند.
فناوری توربو THP، قدرت بیشتری را در دور موتور پایین (۲۴۰ نیوتن متر در دور موتور ۱۴۰۰) تولید می‌کند تا شما امکان رانندگی راحت، کم‌مصرف و تندوتیز را هم‌زمان در اختیار داشته باشید.

فن‌آوری چشم‌گیر

تمامی جزئیات برای آسایش بیشتر در رانندگی طراحی‌شده‌اند. نمایشگر هدآپ، سیستم استارت بدون کلید (keyless)، ترمزدستی برقی، سیستم تشخیص نقطه کور و مانیتور لمسی بزرگ ۷ اینچی همراه با سیستم چندرسانه‌ای، رانندگی را برای شما آسان‌تر نموده و همچنین، بالاترین سطح امنیت در جاده را تضمین می‌کند.
داخل اتاق پژو ۵۰۸ جدید جی تی لاین، کیفیت قطعات، توجه و تمرکز بر جزییات و طراحی را حس می‌کنید که هنرمندانه اجزا را کنار هم چیده است تا علاوه بر زیبایی چشم‌نواز خطوط و زوایا، راحتی سرنشین را حداکثر کند. صندلی ماساژور دار با مرغوب‌ترین نوع چرم ناپا ترامونتان و دوخت قرمز طراحی‌شده است و دارای گرم‌کن و پشتی قابل تنظیم است. دوخت قرمز بر روی کف‌پوش خودرو و همچنین بر روی چرم اهرم دنده‌اتوماتیک هماهنگی خارق‌العاده‌ای را در جزئیات ارائه می‌کند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید