بهبود ظاهر و بدنه پژو ۴۰۷ جدید

در خودروی «پژو ۴۰۷» جدید در قسمت های جانبی بدنه خودرو بخش های سیاه رنگی به وجود آمده است که طراحی جدیدی را در این خودرو خلق کرده است .

قسمت های سیاه مذکور ترکیبی از تناسب را بین رنگ سیاه خود و خطوط باریک متقاطع به وجود آورده است .

یک ورودی هوای متفاوت در خودروی «پژو ۴۰۷» جدید در دو مدل سالون و استیشن در ناحیه جلویی خودرو به وجود آمده است .

ورودی هوای متفاوت گفته شده توانسته است هم در بحث زیبایی خودرو و هم در بحث فنی آن بهبود هایی را به وجود آورد .

یک جلو‌پنجره جدید که با ظرافت انحنا داده شده است، هوای ورودی نیز به همین طریق وارد می‌شود.

این جلوپنجره از سه میله افقی که از جنس کروم و یک میله عمودی متقاطع، ساخته شده است.

وضیعت متقاطع و شیب آن باعث شده که نور را جذب نماید و به جلو پنجره جلوه خاصی بدهد که بدون اینکه تاثیر سویی در عمل خنک کردن داشته باشد، سبب می شود قسمت‌های مکانیکی کمتر به نظر بیایند.

برای حفاظت از خودرو در برابر ضربات و ایجاد رفاه بیشتر برای صاحبان ۴۰۷، حس‌گر فاصله جلو نیز علاوه بر حس‌گر فاصله عقب به این خودرو افزوده شده، بنابراین سپر جلو به چهار سنسور ظریف که اطلاعات را برای سیستم جمع آوری می‌کنند مجهز شده .
از مهم‌ترین و زیبا‌ترین قسمت‌های در، محافظ (زه) بدنه می‌باشد که همرنگ با بدنه است و با لایه کرومی زینت داده‌شده.
قسمت عقب ۴۰۷جدید از هویت اسپرت نوع کوپه گرفته شده که خصوصیات منحصر بفردی دارد. پنل پایین قسمت عقب طراحی کاملا جدیدی دارد و دارای سرپوش محافظ است و با مهره کرومی تزیین شده است.

قسمت پایین آن با شبرنگ بسیار ماهرانه به پویایی خودرو کمک کرده در حالی که قسمت بالای این پنل جدید، پایه رکاب درب را که مورد بازبینی قرار گرفته شکل می‌دهد.

شکل جدید پنل عقب ظاهر تنومند قسمت عقب ۴۰۷را برجسته کرده و همچنین با جادادن چهار سنسور در درون سپر به صورت کاملاً هوشمندانه و هم‌سطح با آن از تداخل آن‌ها در ظاهر آن کاسته است.
چراغ‌های عقب که کاملاً از نظر طراحی دگرگون شده‌اند این ابتکار را هم در روز و هم در شب نمایان می‌کنند. مشخصه ای که ظاهر آن را در طول روز کاملاً متفاوت کرده است رنگ قرمز یاقوتی و سفید بلوری چراغ دنده عقب و راهنما های آن می‌باشد. در شب وظیفه بازتاب نور، از چراغ به شبتاب های افقی دو طرف پلاک منتقل می‌شود.
حجم جدید نور‌، بازتاب قرمز شفاف آن که با کروم احاطه شده و همچنین بخش خارجی چراغ که بزرگ‌تر به‌نظر می‌آید، به کیفیت ظاهری آن افزوده ، که این امر به خاطر کیفیت بالای تولید آن است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید