شرایط فروش اقساطی پژو ۲۰۸ | PEUGEOT 208

برای رفاه حال مشتریان و همچنین جهت آسان تر شدن خرید اتومبیل های منتخب مشتریان شرکت سپند خودرو شرایط فروش اقساطی را نیز برای مشتریان گرامی تدارک دیده است . در واقع این شرکت با ارائه نمودن اتومبیل های خود به صورت اقساطی کمک شایانی به مشتریان خود کرده است .

در حال حاضر خودروی «پژو ۲۰۸» برای عرضه شدن به ایرانیان آماده نیست لیکن تا چند وقت دیگر این خودرو برای عرضه شدن به ایرانیان روانه بازارهای خودرو کشورمان خواهد شد .

شرایط فروش اقساطی خودروی «پژو ۲۰۸» به این گونه است که در ابتدا و در زمان عقد قرار داد مشتریان می بایست ۴۰ الی ۵۰ درصد از کل مبلغ خودرو را پرداخت نمایند و بقیه را به صورت قسط های ۳۶ ماهه بپردازند .

این صفحه صرفا جهت اطلاع رسانی و آشنایی با محصول و نحوه فروش اقساطی آن پس از عرضه به بازار آزاد می باشد.

 

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی «پژو ۲۰۸» :

– دسته چک
– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)
– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

درباره پژو ۲۰۸

پژو ۲۰۸ دیگر محصول پژو برای ایران است. این خودرو دو نسل به روزتر از پژو ۲۰۶ است و می‌توان آن را از نوادگان پژو ۲۰۶ دانست.موتور این خودرو هم مانند پژو ۳۰۱ حدود ۱۱۰ اسب بخار قدرت دارد و از نوع ۱۶۰۰ سی سی است. این موتور توسعه یافته موتور تیپ ۵ پژو ۲۰۶ است(TU5) البته احتمال دارد برای افزایش داخلی‌سازی از موتور پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در پژو ۲۰۰۸ و ۳۰۱ تولیدی در ایرانخودرو استفاده شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید