PEUGEOT 408 | پژو ۴۰۸

کمپانی پژو تصمیم دارد که برای خودروی پژو ۴۰۷ اش جانشینی بیاورد و از این رو می باشد که در حال برنامه ریزی کردن است تا با تولید یک خودروی نسل جدید تر برای سال ۲۰۱۰ اتومبیلش را عرضه نماید .

کمپانی پژو طبق سیاست نام گذاری که دارد نام این خودروی جدیدش را پژو ۴۰۸ می گذارد . ۴۰۸ یعنی هشتمین نسل از خودروهای کلاس ۴ شرکت پژو .

پژو ۴۰۸ بر اساس عکس هایی که مشاهده شده است از پژو ۴۰۷ فعلی کمی بزرگ تر خواهد بود . این عکس هایی که از این خودرو منتشر شده است به دو صورت گرفته شده است . یا اینکه این عکس ها از خود اتومبیل به وسیله جاسوسان گرفته شده است و یا اینکه بر اساس اطلاعات داده شده طراحان آن را کشیده اند .

جانشینی نسل جدید این خودرو در حالیست که هنوز چشم ما به دیدن ۴۰۷ عادت نکرده بود و ورود ۴۰۸ نشان دهنده پویایی یک خودروساز واقعی و پیشرو می باشد.

 

پلات فرم این ماشین با سیتروئن C5مشابه می باشد و نسبت به پژو ۴۰۷ ارتقا یافته است.

یکی از سیستمهای محرکه جدید این خودرو، هیبریدی خواهد بود که ترکیبی از یک موتور دیزلی و یک موتور الکتریکی می باشد و کمتر از ۱۰۰ گرم در هر کیلومتر دی اکسید کربن تولید می نماید.

پژو ۴۰۸ در طراحی نیز یک گام به پیش گذاشته و با چهره تهاجمی و با ابهت خود، همان چیزی را که از نشان پژو انتظار می رود، به نمایش می گذارد. پنجره هواکش رادیاتور اندکی بالاتر آمده و سپرها نیز تغییر کرده اند. چراغهای جلو و عقب، آیینه ها و سپرها هم با نسل قبلی تفاوت دارند. پژو با این طرح اسپرت و با نشان دادن زوایای تیز، هویتی متمایز از خواهر خود در کارخانه سیتروئن می یابد! اما به هر حال هر کدام را که خریداری کنید، سود آن یک جا سر در می آورد!

توجه: این مقاله به صورت اختصاصی برای ‏سایت “پدال“‏ نوشته شده درج تمام یا قسمتی از ‏این ‏مطلب، ‏تنها با ذکر نام سایت و آدرس دقیق این صفحه مجاز است.

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید